Про автора

Гронюк Владислав

Всім привіт! Мене звати Гронюк Владислав, і я є автором проекту Webmind, який допомагає навчатися створювати сайти.

Я почав навчатися створювати сайти ще в 9 класі, в школі. Тоді мені мій тато показав, що сайт базується на HTML, і я подумав, що круто було б вивчити дану мову. Я зайшов в Google і знайшов сайт, на якому можна було навчитися даній мові. Потрібно було читати статті, крок за кроком і виконувати невеликі Д/з. Пам’ятаю, що все, що я вивчив – це як переносити текст на нову стрічку за допомогою одинарного тегу </br>.

Потім я закинув вивчення HTML на кілька місяців і знову повернувся. Почав більше цікавитися даною мовою, так як вже краще розумів, як функціонує сайт. Згодом я вивчив HTML, потім CSS і так далі.

Після школи я поступив і зараз вже закінчив Вінницький національний технічний університет, спеціальність комп’ютерна інженерія.

Ще на 4 курсі я влаштувався на роботу і розпочав з верстки сайтів (гадаю, що всі починають вивчати веб з неї). Працювати мені не сподобалось і вже через деякий час я звільнився і вирішив спробувати свої сили на фрілансі. Досі пам’ятаю, як заробив свої перші гроші на фрілансі і в той же вечір купив собі піци, якої дуже хотів.

На фрілансі я вже працюю близько 2 років. Поки що в офіс не тягне.

Одного разу в мене виникла ідея створити ресурс на українській мові, на якому люди зможуть навчатися розробляти сайти. На російській мові таких ресурсів є дуже багато, а от на українській, справді корисного і розвиваючого – жодного. Тому ця ціль мене ще досі переслідує. Вирішив я назвати цей ресурс Webmind. На ньому ви зараз читаєте дані рядки.

Я надіюся, ви підтримаєте даний проект, разом з вами ми покажимо, що в Україні можливо створити гідний продукт, яким можна пишатися!

Дякую за те, що дочитали до кінця! Читайте статті на даному сайті, пишіть коментарі, задавайте різноманітні запитання. Всього вам найкращого!

З повагою, Гронюк Владислав!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: